Pełne reportaże
Marta i Kamil  
Ślub: Kościół Bożego Ciała w Miechowicach

Zabawa weselna: The Piano, Bytom

Dwójka profesjonalistów, którzy swój ślub zaplanowali dbając o najmniejszy szczegół. Do tego bardzo pozytywni i nieustająco uśmiechnięci ludzie, którzy na swoje miejsce ślubu wybrali moje rodzinne miasto Bytom. Wystarczyło nawet czasu na krótką sesję plenerową przy Pałacu Tiele-Wincklerów w Miechowicach. Zobaczcie efekty!

Monika i Patryk
  Monika i Patryk
Ślub: Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski, Szczyrk

Zabawa weselna: Sale Weselne Romeo i Julia

Lubię tutaj wracać. Szczyrk - miejscowość, która kojarzy mi się z weselami i nartami. Wiele wspaniałych chwil, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń. Tak również było u Moniki i Patryka. Dwójka niesamowicie zakochanych ludzi, których można oglądać bez przerwy. Sami zobaczcie!

Kasia i Dominik  
Ślub: Kościół Rzymskokatolicki Pw. Przemienienia Pańskiego, Tarnowskie Góry

Kasia i Dominik to dwójka zarażających uśmiechem ludzi. Razem z zaprzyjaźnionymi filmowcami i dj'em mieliśmy okazję pomóc współtworzyć ten wspaniały dzień.
Zapraszam do obejrzenia reportażu. Dodam, że podczas sesji, która odbyła się w innym dniu owocem oprócz wpomnień i pięknych kadrów był również karton uzbieranych grzybów;)

Dorota i Jakub
  Dorota i Jakub
Ślub: Parafia św. Józefa w Krupskim Młynie
Zabawa weselna: Restauracja Rubinowa, Koszęcin

Dorota i Jakub czekali z decyzją o weselu do ostatniego momentu. Kiedy ogłoszono, że ponownie można organizować przyjęcia weselne z pewnością się ucieszyli. Dwoje zakochanych i szczęśliwych ludzi oraz cudowni goście, którzy towarzyszyli im w ich pięknym dniu stworzyli historię, do której oglądania Was serdecznie zachęcam. Spragnieni zabawy i wzniosłych chwil wracamy na właściwe tory:)

  Natalia i Wojciech
Ślub: Kościół Rzymskokatolicki pw. Św. Joachima, Sosnowiec
Zabawa weselna: Restauracja Idziemy w Góry

Natalia, Wojciech i Krzysio. Uroczystość zaślubin i Chrztu szcześliwej rodzinki, która chciała przypieczętować swą miłość. Zapraszam do obejrzenia relacji zdjęciowej!

Malwina i Oskar
  Malwina i Oskar
Ślub: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Bytom
Zabawa weselna: Sala Weselna "Zacisze", Bytom

Młodzi, przeuroczy ludzie, którzy postanowili ślubować sobie miłość zaprosili wielu gości, zorganizowali długie, niezapomniane przyjęcie, by przypieczętować swój związek i rozpocząć kolejny etap swojego, już wspólnego życia.
Miałem okazję towarzyszyć im w tym wspaniałym dniu i stworzyć obrazową pamiątkę, do której mam nadzieję będą często wracać. Poświęćcie proszę chwilę czasu i zobaczcie jak ten dzień wyglądał!

Irena i Sebastian  
Ślub: Bazylika Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich
Zabawa weselna: Restauracja Monte Carlo, Piekary Śląskie

Irka i Sebastian to para ludzi zarażająca uśmiechem. Chce się na nich patrzeć, chce się fotografować ich naturalność i uczucia.
Duże grono gości, które im towarzyszyło, zapewne życzyło nieustającego szczęścia i tej wspaniałej "dziecinności" na każdy dzień. Ja również dołączam się do życzeń i zapraszam do obejrzenia reportażu.

Sara i Grzegorz
  Sara i Grzegorz
Ślub: Bazylika Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich
Zabawa weselna: Gościniec Paradise, Przeczyce

Kolejny wspaniały dzień, cudowni ludzie, szczere uśmiechy i miłość. Historia, którą stworzyli Sara i Grzegorz oglądana przez wizjer aparatu i opowiedziana fotografiami.
Cieszę się, że miałem okazję być tak blisko tych wydarzeń i czuć niesamowitą atmosferę wytworzoną przez tych dwojga młodych, zakochanych ludzi i ich bliskich.
Zapraszam do "lektury"!
Plenery
Rzym   Aneta i Kamil - sesja zagraniczna, Rzym
Ogrody Kapias   Irka i Sebastian - Goczałkowice-Zdrój, ogrody Kapias
Sesja konna   Daria i Kamil - sesja konna
Energylandia, Wisła   Marta i Kamil - Energylandia, Wisła
Góra Zborów   Sara i Grzegorz - Góra Zborów
Pałac w Krowiarkach   Martyna i Krzysztof - Pałac w Krowiarkach
Muzeum Śląskie w Katowicach   Magda i Paweł - Muzeum Śląskie, Katowice
Sesja Gliwice   Nina i Mariusz - palmiarnia w Gliwicach
Słowackie Tatry   Małgosia i Dawid - słowackie Tatry
Zamek w Mosznie   Magda i Marcin - Moszna, zamek
Park Gródek   Natalia i Wojciech - Park Gródek w Jaworznie
Świerklaniec   Agnieszka i Kamil - Świerklaniec
Fotoprzebierańce
Sylwia i Mirek - fotoprzebieraniec   Sylwia i Mirek
Małgosia i Dawid - fotoprzebieraniec   Małgosia i Dawid
Katarzyna i Dariusz - fotoprzebieraniec   Katarzyna i Dariusz
Natalia i Marek - fotoprzebieraniec   Natalia i Marek
Magda i Marcin - fotoprzebieraniec   Magda i Marcin
Lucyna i Przemek - fotoprzebieraniec   Lucyna i Przemek
Karolina i Marcin - fotoprzebieraniec   Karolina i Marcin
Marzenia i Tomasz - fotoprzebieraniec   Marzena i Tomasz
Arleta i Łukasz - fotoprzebieraniec   Arleta i Łukasz

Wykonanie własne ©
PHP, HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript


Fotografia ślubna, fotograf ślubny, fotograf ślubny Bytom, fotografia ślubna Bytom, fotografia Bytom, fotograf Bytom, fotografia Śląsk, fotograf Śląsk, fotografia weselna, fotograf wesele, fotograf weselny, fotografia weselna Bytom, fotografia plenerowa Bytom, zdjęcia ślubne, zdjęcia ślubne Bytom, zdjęcia weselne, zdjecia weselne Bytom, fotografia Śląsk, fotograf śląsk, fotografia weselna, fotograf wesele, fotograf weselny, fotografia weselna Bytom, fotografia plenerowa Bytom fotograf ślubny Gliwice, fotografia ślubna Gliwice, fotografia Gliwice, fotograf Gliwice, fotografia plenerowa Gliwice, fotograf ślubny Zabrze, fotografia ślubna Zabrze, fotografia Zabrze, fotograf Zabrze, fotografia plenerowa Zabrze, fotograf ślubny Chorzów, fotografia ślubna Chorzów, fotografia Chorzów, fotograf Chorzów, fotografia plenerowa Chorzów, fotograf ślubny Katowice, fotografia ślubna Katowice, fotografia Katowice, fotograf Katowice, fotografia plenerowa Katowice, fotograf ślubny Tarnowskie Góry, fotografia ślubna Tarnowskie Góry, fotografia Tarnowskie Góry, fotograf Tarnowskie Góry, fotografia plenerowa Tarnowskie Góry, fotograf ślubny Radzionków, fotografia ślubna Radzionków, fotografia Radzionków, fotograf Radzionków, fotografia plenerowa Radzionków.
Back To Top